4.5 C
2024. március 29. péntek

Bosszantó vereség

Bosszantó vereség, mert saját magunkat vertük meg egy olyan mérkőzésen, amiben sokkal több volt.
Edzői nyilatkozatok:
Pári Sándor: “A huszonötödik másodpercben a fiatalok úgy megijedtek, hogy még én is meglepődtem.”
Ványi Zsolt: “Tizenkét perccel a vége előtt még vezettünk, de két ordító hibával felhoztuk a hazaiakat.”

HONVÉD: Czuczi – Remes, Gengeliczki G. (Csontos Á., 63.), Bjelkanovic, Szala – Varga M. (Nagy M., a szünetben), Miskovicz, Baráth B., Vernes (Ablonczy, 88.), Lengyel Gy. – Erdélyi
CEGLÉD: Miski – Fekete A., Buzás, Ladiszlai, Vincze Z. – Kenderes, Nagy L., Koncz Zs., Farkas I. – Sándor I., Medgyesi (Rebrik, 75.)
Gól: Medgyesi (1–0) az 1., Vernes (1–1) a 21., Buzás (1–2) az 52., Erdélyi (2–2) a 78., Erdélyi (3–2) a 85., Nagy M. (4–2) a 90. percben

Utánpótlás eredmények 2012. április 14.-15.

U-13: Restart Ceglédi VSE – Ferihegy Sportakadémia Vecsés  2-0
Gólszerzők: Petrik S., Pataki Z.                                Jók: Petrik S., Pataki Z., Atkári Sz., Kovács B., Parázs B.
Zágon László edző: A vártnál nehezebben született meg győzelmünk. A Vecsés csapata mezőnyben egyenrangú ellenfél volt, de két formás akciónkat követően sikerült gólokra váltani a hazai pálya előnyét.

U-15: (képünkön) Restart Ceglédi VSE – Ferihegy Sportakadémia Vecsés  3-3
Gólszerzők: Hazafi Á., Kisgyörgy R.
Farkas János edző: Csapkodó mérkőzés, rengeteg egyéni hiba. A mérkőzésen igazságos eredmény született, egyik csapat sem érdemelt győzelmet. A jövőben azon kell dolgoznunk, hogy a szerencse mellénk álljon, ehhez rengeteg munkára van szükségünk!

U-17: Restart Ceglédi VSE – Hódmezővásárhely FC  1-0
Gólszerző: Viniczai V.                           Jók: Schmidt D.,Pálfalvi M., Mándity G., Mészáros M., Viniczai V.
Kecskeméti József edző: Nagyon elégedett vagyok a srácokkal. Csapatként harcolva, önmagukhoz képest gyengén focizva vertek meg egy előttük álló csapatot, aki mindösszesen négyszer kapott ki eddig!Helyenként a játékvezetés borzolta a kedélyeket, U 17-es mérkőzésen olyan kártya eső volt mint a póker klubban. Kicsit bele nyúltam a felállásunkba, ami őszintén szólva nem jött be. Szünet után vissza tértünk a számunkra megfelelő hadrendhez és Viniczai klasszis villanása eldöntötte a három pont sorsát!!! Jövő héten Szegedre utazunk, sajnos a kiállított Határ és a kisárgult Egervári nélkül. Szép feladat lesz! Köszönjük a szurkoló tábor biztatását és GRATULÁLOK a FIÚKNAK!!!!

U-19: Restart Ceglédi VSE – Hódmezővásárhely FC  2-0
Gólszerző: Pásztor G. (2)                                                                           Jók: Pásztor G., Eke T., Halasi K.
Márton Pál edző: Mindig a legkönnyebb mérkőzést a legnehezebb hozni. Egy félidőn át szívósan védekezett ellenfelünk, de a szünetben végrehajtott cserék meghozták az a várt eredményt. Sikerült felőrölnünk az ellenfelet. Ezzel megszakadt a rossz hazai sorozat, sikerült nyernünk. A csapat nevében köszönjük az U-17 kapusának – Schmidt Dánielnek – a „beugrást” és a jó teljesítményét.

TAVASZ KUPA
U-11 korosztályú labdarúgó bajnokság
Első alkalommal kerül lebonyolításra a négy résztvevős – Abony KID FC, Restart Ceglédi VSE, Szolnoki MÁV UFC, Törökszentmiklósi FC -, négy fordulós bajnokság. Első helyszín Szolnokon volt 2012. április 15.-én.