4.5 C
2024. március 29. péntek

Parádés utánpótlás hétvége

U-17: Ceglédi VSE – Tököl  10-0 Gólszerzők: Simon G.(4), Czeróczki Á.(3), G.Bíró G., Kiszely Z., öngól Jók: Simon, Jakab, Kovács

Farkas János edző: Végre újra játszottunk bajnoki meccset! Az egész csapat nagyon várta ezt a mérkőzést. Az első perctől kezdve nem volt kérdés melyik a jobb csapat. Ezt a fiúk a mérkőzés egészében be is bizonyították. Gratulálok mindenkinek.

U-15: Jászapáti – Ceglédi VSE  0:7 Gólszerzők: Petrik S.(3), Pataki Z., Urbán B., Krajcz M., Hazafi G. Jó: Az egész csapat

Széchenyi Márton edző: Az ellenfél egy félidőt tudott teljes létszámban futballozni, utána 9 majd 8 mezőnyjátékosra fogyatkoztak, sérülésre vagy rosszullétre panaszkodva. Nem tehettem mást, lehívtam a saját csapatomból az 5 gólos Augusztin Zsoltot és a mérkőzés egyik legszebb gólját szerző Koncz Ábelt, hogy egyenlő létszámban  – kilenc a kilenc ellen  – folytatódjék a mérkőzés, amely kezdte értelmét és sportértékét is elveszíteni.  Augusztin és Koncz külön elismerést érdemel felnőttes hozzáállásuk és sportszerű magatartásuk miatt (szó nélkül megértették miért kell lejönniük a pályáról). Jászapáti vezetősége megköszönte a sportszerű magatartást, így a nagy gólkülönbség ellenére is barátságosan köszöntünk el vendéglátóinktól. A csapatot gratuláció illeti, hiszen az eredményesség mellett a játék szépségére is ügyeltek.

U-14: Jászapáti – Ceglédi VSE 0-17 Gólszerzők: Augusztin (5), Hartyáni (4), Kecskés (2), Mécs (2), Dudás D.(2), Kovács, Koncz Jók: Augusztin, Koncz, Kovács, Farkas, Hartyáni