19.9 C
Cegléd
2025. július 13. vasárnap
spot_img

Itt a Zanzibar új klipje

Új nótával rukkolt elő az idén 20 éves jubileumát ünneplő Zanzibar. A „Mi van?” című dalhoz egy ötletes klipet is forgatott a csapat.

Húsz éve már, hogy Cegléden megalakult a Zanzibar zenekar, mely annak idején olyan slágerekkel robbant be a köztudatba, mint a Nem vagyok tökéletes, a Szólj már vagy a Vágyom rád című nóta. A dallamos poprock daloknak és Terecskei Rita jellegzetes énekhangjának köszönhetően rövid időn belül az egész ország megismerte a csapatot, s két évtizedes pályafutásuk során a munkájukért több díjat is bezsebeltek a zenészek.

A jubileumi évet ünneplő banda utoljára 2015-ben adott ki lemezt, ezt követően a dalszerzés helyett inkább a fellépések kerültek előtérbe. A kerek évforduló apropóján viszont már tavaly hozzáláttak egy új kiadvány elkészítéséhez, amelyről az első, „Mi van?” című nótát rögtön egy videóklippel együtt mutatják be.

A cikk teljes terjedelme…

Forrás: blikk.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Lakossági tiltakozás a Szüret utcában

Kibírhatatlanná vált a közbiztonsági helyzet Cegléden a Szüret utcában...

A vízminőségi helyzetről kérdeztük a BÁCSVÍZ szakértőjét

Az elmúlt hónapokban számos kritika érte a vízszolgáltatást Cegléden...

Ezeken a helyeken rátalálhatunk a szerelemre

Akinek már hosszabb ideje nincsen társa, szingli, és gyakran...

Időjárás miatt zárva tart holnap az Aquapark

A Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont július 9-én, szerdán zárva...

Fejlődés helyett csak a politikai játszmák ismétlődnek

Választásoktól választásokig? Hosszú távú gondolkodás nélkül nincs városfejlődés! Cegléden...