22.1 C
Cegléd
2025. július 6. vasárnap
spot_img

Régi álma valósul meg Csemőnek

Régi álma valósulhat meg Csemőnek: 49.5 millió forintot nyert a település a Magyar Falu Program keretén a hivatal épületegyüttesének bővítésére.
„Elkészülhet a jövő évben egy 235 négyzetméteres új, könnyűszerkezetes felépítmény az udvarban a könyvtár és piac épületei között. A jelenlegi árnyékoló fedést áttelepítve megmarad a piac-rész; a Petőfi utcai fronton a kialakult faluképhez illeszkedő takarással. Csemőben nincs csarnok, nincs művelődési ház és ez a pályázati siker segít bennünket ahhoz, hogy a kultúra, a sport és a közösségi rendezvények fedett helyszínt kaphassanak. Nem pont így akartuk, de nagyon örülünk, hogy ennyi is sikerült, hiszen az elmúlt években semmilyen pályázati lehetőség nem volt.
Az elképzeléseinket jelentős mértékben szűkítette az is, hogy 48.768.000 forint bruttó összeg állhat kizárólag rendelkezésre a teljes kivitelezéshez.
Köszönöm a projekt előkészítésében részt vett kollégáknak és a tervezőknek a munkáját!” – írta dr. Lakos Roland polgármester Csemő közösségi oldalán.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Erre nincsenek szavak

„Péntek este 8. Erre nincsenek szavak.” – Olvasói fotó...

Leszakadt a felsővezeték

Péntek reggel súlyos fennakadással indult a nap a Budapest–Cegléd–Szolnok...

Partifecskék költőhelyét rombolta le

A Pest Vármegyei Főügyészség sajtóközleménye szerint természetkárosítás bűntettének megállapítására...

Ismét sikeres volt a Szuperinfó Pingpong Tábor Cegléden

Június 23–27. között rendezték meg a már hagyománnyá vált...

Kerti tárolás új szinten – a rendezettség és a stílus egyben

Egy jól kialakított kert vagy terasz a pihenés és...