11.5 C
2024. április 25. csütörtök

Izgalmas NB-és forduló az asztaliteniszezőknél!

Szuperinfó-CVSE I.- Pálosi AK Eger I. 7:7

NB I. 03.06-án három órás küzdelmet hozott a mérkőzés ami nagyon izgalmasan alakult.A párosok után 1-1 volt az eredmény majd fej-fej mellett haladtak a csapatok.Bogádi Imre debütálása jól sikerült. Az első mérkőzését döntő játszma 8:10-ről hozta a fiatal Bedő Norbert ellenében.Zakar Kristóf nagyszerűen játszott, az ellenfél kimagasló, extra liga szintű játékosa Timafalvi Gergő ellen döntő játszma 9:6 ra vezetett végül hozta a “kötelezőt”.Az utolsó körben 6-6 nál még bármi lehetett.A Cegléden is megfordult Bedő Zoltán élete meccsét játszotta Bogádi Imi ellen és nyert 3:1 re míg a másik asztalon a csereként beálló Gergye Zoltán 1:2,5-8 ról fordított és felejthető játékkal ugyan de nyert.Így kialakult az igazságosnak mondható döntetlen amihez mindenki hozzá tudott tenni a csapatból.

Győztek: Zakar Kristóf 2, Bogádi Imre 2, Medvegy Ákos 1. Gergye Zoltán 1 és a Zakar Kristóf-Nagy Sándor páros

Szuperinfó-CVSE II.- Csemői Palotás SE I. 10:8

A NB III. 03.06-i mérkőzés pikantériáját az adta hogy mindkét csapat edzései és meccsei a cvse sportcsarnokban zajlanak.
Az ellenfél három kecskemétről igazolt játékossal állt fel plusz a csapatvezető Cs.Nagy Gyulával. Az NB III is hasonló izgalmakat és fordulatokat hozott mint az NB I. és itt végül nagyot küzdve sikerült nyerni.Kiemelném Török Istvánt aki éjszakai műszakból jött a mérkőzésre és három győztes meccsből kettőt is döntő játszmában nyert meg majd ment vissza dolgozni.
Az ellenfélnél Farkas Szilvia mind a négy mérkőzését megnyerte ami megsüvegelendő teljesítmény.

Győztek: Szalkai Attila 3, Török István 3, Tótin Kristóf 2, Csór Laura 1 és a Szalkai Attila-Tótin Kristóf páros