Cegléd
2024. április 20. szombat
spot_img

Országos utánpótlás ranglista versenyt tartottak Cegléden

Cegléden szervezték meg január 30-án a Bronz Fokozatú Fiú Országos Utánpótlás Asztalitenisz Ranglista versenyt. A vírushelyzet és a pontrendszer változása (majd az országos elnökség általi visszavonása után) vártnál jóval népesebb mezőny gyűlt össze az egynapos versenyre. Az U11-ben 14,U13-ban 36,S15-ben 49 nevezés érkezett.
A legkisebbeknél újabb harmadik hellyel gazdagodott Zsigmond Simon aki ismét a végső győztestől szenvedett vereséget.
Az U13-ban Petrik Sebestyén remekelt aki a csoportját simán nyerve jutott a főtáblára majd ott a 8 közé kerülésért Celldömölki ellenfelével hatalmas meccset játszott és 3:2 arányban nyert.Ő is a torna győztesétől kapott ki.
Serdülőben Zsigmond Simon és Telek Kristóf is feljutott a főtáblára utóbbi szerencsés körülmények között körbe veréssel úgy hogy az U11 győztesét verte meg 3:0 arányban.Unghváry András a főtáblán lét 3:2-es meccset is megnyert és a későbbi döntős ellen is győzelmi esélyei voltak az első két játszmában.
Nagyszerű mérkőzéseket játszottak fiataljaink akik mindegyik versenyszámba érdekeltek voltak és szép győzelmeket arattak a nap folyamán.